Ieškomi forumui moderatoriai, moderuoti temoms. Jūsų laikas mainais į nemokamą reklamą siuvimas.lt portale ir forume. Tai galimybė susirasti naujų klientų siuvimui, dizainerio paslaugoms ar siuvimo mašinų remontui.

skelbimas

žlugimas
Skelbimų dar nėra.

Kaip konstruoti

žlugimas

tradedoubler

žlugimas
X
  • Rūšiavimas
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
naujas pranešimas

tai kelniu apacias is karto is vientisos detales reiketu kirpti gal, nebent taupant audini kirpti atskirai pridurti...

As ir uzsimaniau.... :S

komentaras

Na, man jos irgi pasirode labai smagios. Siūkit siūkit, galėsim sulygint kas gavos. As ir galvojau kaip geriau, aris karto ar pridurti, bet paskui sumasciau, kad geriausiai atrodys ir graziausiai kris ta medziaga jei jinai bus ne vientisine, tada ta susiuvimo linija daug graziau atrodys....

komentaras

Laba diena.Gal kas galit atsiusti vyriskos liemenes sukirpimo brezini. loretavaisviliene@gmail.com

komentaras

Lorvai, sveika prisijungus prie musu! Manau, greiciau butu jei tu paieskotum Burda zurnale. Ten tikrai bus.

komentaras

apykaklių konstravimas
            foto nelabai gerai atskanuotos

haremai-aladinai

komentaras

sveikos merginos esu šviežutė siuvėja ir noriu jūsų patarimo norėčiau sužinoti, kaip konstruoti didžiulė iškirptę? kažkas panašaus kai čia:

ačiū

komentaras

Šita iškirptė nekonstruojama. Bent jau aš to nedarau, ant klientės nupiešiu. Aišku, visai uždarą nugarą irgi netikslinga sukirpti. Labai dažnai klientės tokios iškirptės nori, po to, kai sužino, kad liemenėlės neužsidės- nenori Taigi, su didele iškirpte reikia atsargiai, kad nenudegti.

prašom

komentaras

labas mergiukes, gal kas turit mergaites 6-9men suknuciu iskarpeliu
                  gal galetumet atsiust i emaila, mano maziukes krikstynos, o as noriu visai paprastutes, man tik reikia pagrindines iskarpukes, o daugiau as jau sukonstruosiu

alinases3@yahoo.com

komentaras

Gal Burdose senesnese pabandyk paieskoti? Kazkada tikrai maciau. Arba pagal savo mergaites suknute iskarpele pasidaryt pabandyk celofano pagalba. Daug greiciau bus.

komentaras

sveika fainushkina ,
                      ikeliu cia iskarpas ir tau i emeila. Manau, kad turetum kazka issirinkti

komentaras

ir dar truputis

komentaras

dar viena

komentaras

Sveiki, Noriu pasisiūti kelnes nėštukei. Gal kas galit patarti kaip reikia gražiai sukonstruoti pilvelį? Kaip siūti, kad būtų galima pasireguliuoti juosmens apimtį laikui bėgant? Galvoju siūti iš kokios šiltos besitampančios medžiagos (jei pavyks rasti). gal turit kokių iškarpų ar idėjų?

komentaras

Bandžiau siūti pagal šias iškarpas kur mokina šiame trijų dalių filmuke. Valio!!!pavyko. Dalinuosi.

1. Dalis

2. Dalis

3. Dalis

komentaras

adsense apacioje automat.dydis

žlugimas
                              Dirbama...
                              X