Ieškomi forumui moderatoriai, moderuoti temoms. Jūsų laikas mainais į nemokamą reklamą siuvimas.lt portale ir forume. Tai galimybė susirasti naujų klientų siuvimui, dizainerio paslaugoms ar siuvimo mašinų remontui.

skelbimas

žlugimas
Skelbimų dar nėra.

drabužiai šunims

žlugimas

tradedoubler

žlugimas
X
  • Rūšiavimas
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
naujas pranešimas

• drabužiai šunims

Ar kas yra siuvusios rimtą drabužį šuniui? Įdomu, ar sunku dirbti su tokiais klientais?:starhit: Įdedu keletą nuotraukėlių su modeliais, gal ir jūs turit kuo prisidėti?
    prikabinti failus

Dar viena, gražuoliukas, ar ne?
    prikabinti failus

komentaras

Kombinezonas
      prikabinti failus

komentaras

megztas, berniukams...
        prikabinti failus

komentaras

Nu grazuoliukai. o tas vienas dar su zuikiu kisenej

komentaras

įkišiu ir savo trigrašį, nors man visai neaktuali tema.

Man tie apsirengę šunys - nu iškrypimas.
            Aš puikiai suprantu, kad jiems šalta, bet aš seno kirpimo moteriškaitė, man šuo yra šuo, o ne fyfa.

:tiptoe:

nemuškit smarkiai :starhit:

komentaras

man tai fainai. bet as tik ne toki suni tueeciau, kaip tie su drebanciom sirdim.. as juos pelytem vadinu arba (rat dog). bet jei tureciau trumpaplauki butinai pasiuciau paltuka i lauka! ir viena isheigini i svecius

komentaras

Man irgi gražu apsirengę šunys. Jei vaikų neturi, arba jie užaugę, kodėl gi ne? Aš turiu klienčių, kurių šuneliai aprengti Dolce ir Gabana drabužėliais, o ant kaklo tikras auksas! Man visai gražu!Iš tikrųjų, jei nesi busines lady, o leidi gyvenimą savo malonumui, reikia gi prasiblaškyt! Gaila, neturiu šunelio, kaip ją aprengčiau .

komentaras

Kiekvienas gyvūnėlio augintojas nori, kad jo augintinis jaustųsi komfortabiliai, o trumpakalių gyvūnėlių šeimininkai nenori, kad jie šaltuoju sezono metu sušaltų. Taigi šį kartelį papasakosiu kaip reikia pasisiūti drabužėli jūsų šuniukui.

Jums reikės: centimetrinės juostelės, medžiagos iš kurios siūsite drabužėlį, velkro (kibios) juostelės, siūlų, siuvimo mašinos.

Taigi pirmasis žingsnelis, kurį reiktų padaryti tai yra išmatuoti jūsų augintinį. Reikia pamatuoti dviejuose vietose:

1. Matuojama kaklo apimtis, aplink visą šunelio kaklą
                  2. Matuojama krūtinės apimtis iškart po priekinėmis augintinio kojomis. Arba tiesiog per plačiausia gyvūnėlio krūtinės vieta.

Kitas žingsnis tai lekalo sudarymas. Lekalo forma sudaroma pagal nurodytą paveiksliuką. Išmatuota kaklo apimtis turi atitinki kaklo linijos ilgį plius užlaida laisvumui, kad gyvūnėliui būtų patogu ir neveržtų kaklo. Užlaidą reiktų imti nuo 3 iki 6 cm, jos dydis priklauso nuo to kokį vaizdą norime matyti, ar drabužėlį prigludusį prie augintinio kūnelio ar šiek tiek laisvesnį. Išmatuota krūtinės apimtis turi atitikti atstumą tarp paveikslėlyje pažymėtų dviejų X ženklų plius beabejo užlaida laisvumui, kurios ilgis nuo 6-10 cm, kad drabužėlis nevaržytų šuniuko judesių

Nusibraižius reikiamą lekalą reiktų jį persibraižyti ant medžiagos, persibraižius beabejo paliekama užlaida aplink visą lekalą 1cm susiuvimui. Pateikto lekalą iš medžiagos reiktų išsikirpti du vienetus.

Iškirpus du vienodus lekalus juos dedama gerosiomis pusėmis į vidų ir susiuvamos mašina tarpusavyje, paliekant nedidelį tarpelį neužsiūtą išvertimui. Susiuvus detales, kampukai pakerpami ir belieka siuvinį išversti į gerąją pusę.

Išvertus į gerąją pusę gaminio kampai ištaisomi, kad atrodytų gražiai, po to paliktas tarpas išvertimui užsiuvamas.

Belieka prisiūti velkro (kibias) juosteles, kaip parodyta žemiau esančiame paveiksliuke ir turėsite savo gyvūnėliui reikiamus rūbelius žiemai.

šaltinis: www.gami.lt.
                  prikabinti failus

komentaras

Vakar kaip tik buvau sveciuose pas maza maza suniuke Meilute reikes pasiuti 1-ojo gimtadienio proga jai paltuka
                    Aciu uz lekalus, tik galvoju ar lipuckos jos ilgu plaukuchiu nepesios

komentaras

as irgi vienam grazuoliukui siuvau...
                      smagu buvo net siuti.

prikabinti failus

komentaras

Geras gavosi drabužiukas,ar sudėtinga siūti?Kombinzoniukas ir po uodegyte buvo?

komentaras

Ne šiaip iš tikrųjų, tai visai paprasta, tik nelabai žinojau kokio ilgio reik gumų per kojas perkišti, tai ilgesnes dariau... pabandysiu ikelt nuotraukytes... iškarpų, pagal kurias dariau.
                          prikabinti failus

komentaras

labai gerai atrodo, o is kokio audinio siuvai? toks plonas atrodo..

komentaras

siaip is tikruju cia visa gudrybe ir yra nuejau i padevetus rubus ir nusipirkau senas kelnes - kombizona, jos iskart su pasiltinimu ir su pamusalu, apsiuvau ir susiuvau, Viskas. ir lengva ir kartu silta medziaga.

komentaras

adsense apacioje automat.dydis

žlugimas
                              Dirbama...
                              X