Ieškomi forumui moderatoriai, moderuoti temoms. Jūsų laikas mainais į nemokamą reklamą siuvimas.lt portale ir forume. Tai galimybė susirasti naujų klientų siuvimui, dizainerio paslaugoms ar siuvimo mašinų remontui.

skelbimas

žlugimas
Skelbimų dar nėra.

Trikotažas

žlugimas

tradedoubler

žlugimas
X
  • Rūšiavimas
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
naujas pranešimas

• Trikotažas

Suknutė
    prikabinti failus

mazgas
    prikabinti failus

komentaras

Paprastutė, bet skoninga
      prikabinti failus

komentaras

Dar viena
        prikabinti failus

komentaras

man patinka trikotazas, bet mazai is jo ka siuvau...

komentaras

Tikrai, verta pabandyti, labai smagu su juo dirbti. Galima labai įdomių modelių padaryti.

komentaras

nu reikia kada uzsiimt

komentaras

Ar įmanoma siūti trikotažą jei mano siuvimo mašina neturi overloko, o tik tą besitampančią zigzaginę siūlę?

komentaras

Aišku įmanoma. Overlokas tik apmėto(aišku ir susiuva), Tačiau jei sau, tai zigzago pakanka.Tik pradžioje susisiūk didele siūle, po to zigzagiuku, nes jei kokie netikslumai susiuvant, tai laaabai sunku jį išardyti. Dar, jei nedirbusi su trikotažu, tai jį siuvant reikia visiškai sumažinti viršuttinės pėdelės prispaudimą, tada nenustums siuvinio. Gal dar kas iš merginų pasidalins kokiomis gudrybėmis?

komentaras

O tai pėdelės prispaudimą sumažinti tai čia tas pats kas sumažinti siūlo įtempimą ? Oj žalia kokia aš

komentaras

Ne, pėdelės prispaudimas buitinėse viršuje reguliuojamas. Manau naudojimosi instrukcijoje turi būti parodyta.

komentaras

Sveikos. ruosiuosi siuti is trikotazo kelnes... tokias laisvas, gal turit ka papasakot kaip su sia medziaga elgtis siuvant... ka reiketu zinoti... kokius siulus adatas ar kazka tokio... niekada su sia medziaga nedirbau,,,,aciu.

komentaras

Pabandyk pirma ant masinos ar tavoji tokia medziaga sius, dauguma medzigu labai traukia masinos. siules geriausiai siuti nedideliu zigzagiuku, kad butu elastinga siule ir netruktu, jei neturi specialios masinos su ploksciasiules siule. Krastus kartais uztenka tiesiog apmetyti... bent jau as taip siunu nebijok ir pirmyn, bandyk ir tiek. jei kokios bus problemos tada vel rasyk cia

komentaras

Labas, annoying!Adatas geriausia naudoti skirtas trikotažui, 75-80 dydžio, parduodamos siuvimo reikmenų skyriuje pokeliais. Siūlai ploni. Dar gerai nusipirkti dviadatę adatą su dviejų, berods milimetrų tarpeliu, tada galėsi gražiai pabaigti apačią, jei nedarysi su mankietais net nežinau, kaip taisyklingai tais žodis rašosi.

komentaras

bandziau siuna trikotaza mano "brangioji". nors tikrai nera profesionali.
                              hm adata dviguba tikrai isigysiu plonu jau irgi turiu...
                              nzn kas yra mankietai ar kaip ten bet kaip isivaizduoju, kad dviguba siule ar ne?
                              ir nelabai zinau kas yra ploksciasiule siule...D oi net geda... pazadu pasidome.
                              Aciu Jums labai... pirma karta siusiu sau. dar esu numaciusiu sijona taip kad iki kito mano zioplo klausimo.!
                              dar karta aciu. idesiu kas gausis.jei gausis DD

komentaras

adsense apacioje automat.dydis

žlugimas
                              Dirbama...
                              X